ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Již řadu let se věnuji práci DJe. Za tu dobu jsem nasbíral obrovské množství zkušeností, které dokáži zúročit.
Rád hraju také na fitness party nebo pořádám afterparty na hudebních festivalech.

Svatby

Jako svatební DJ dokáži celou akci dotáhnout k naprosté dokonalosti. Ať už se jedná o hudbu doprovázející svatební obřad a nebo večerní party.

Zjistit více

Firemní akce

Ať už máte zájem o něco klidnějšího, nebo se chcete společně pořádně odvázat, dokážu pro vás připravit show na míru.

Zjistit více

Moderování

Nejdůležitější prací moderátora je podpořit svým profesionálním výkonem celý event. Tak, aby vše probíhalo podle scénáře.

Zjistit více

Afterparty hudebních festivalů

4 hodinová energická show, ve které měním různé hudební styly a dokážu tak bavit různé generace, vymýšlím různé soutěže, zapojuji publikum do party.

Zjistit více

Fitness party

Velký sportovní i hudební zážitek pro všechny zúčastněné. 4 hodinová show, kde stihnete až tři kruhové tréningy a nabídnete neobyčejný zážitek.

Zjistit více

Bongo Show

Energická show, ve které hraji na speciální bicí sadu do hudby. Skvěle podporuje atmosféru jakéhokoliv eventu.

Zjistit více

Co o mě klienti říkají?

Řekli o nás

Nebyli jsme si jisti, že budeme chtít hudbu na svatbu. Ještě, že jsme to neudělali. René byl od začátku velmi přátelsky a poradil nám tolik věcí, že jsme se uklidnili. Samotná párty byla skvělá. Všichni říkali, že netušili, jak může být svatba krátká a to jsme skončili ve 2 ráno. Moc děkujeme za skvělý výkon.

Honza a Alena
12.9.2020

Řekli o nás

Až týden po svatbě jsem si z reakci rodiny a přátel uvědomila, že i díky Renému to byla opravdu rodinná akce, kterou jsi všichni užili. Jako bych ho znala 20 let a to jsme se viděli jen na schůzce a na svatbě. Skvěle přístup a přirozenost. Navíc hrál na přání :-D Děkuji za super svatbu

Jarda a Nikola
8.8.2020

Řekli o nás

Měli jsme obavy, že když budeme mít polovinu svatby z Anglie, že se budou nudit. Ani náhodou. René skvěle moderoval a navíc hrál pecky, které bavili oba tábory. Manžel říkal, že kdyby to bylo možné, objednal by si Reného i do Londýna. Děkujeme.

Tamara a Scott
1.7.2017

Řekli o nás

Naše svatba byla jedna party. Pro Dj to muselo být těžké. 60 lidí bylo z Izraele a druhá půlka byla moje rodina a kamarádi, kteří poslouchají metal. Ovšem, to co se událo, snad ani není možné. Bylo to jak na party na letním hudebním festivalu. Prostě bomba. Všichni na to vzpomínáme. Bylo to super, René.

Kryštof a Liron
28.8.2019

Máte zájem o mé služby? Napište mi

Rád zahraji na vaši svatbě, večírku nebo akci.